• Centrul de

    Cercetare și Analiză Psihopedagogică

  • Confucius

    "Natura ne aseamănă, educația ne deosebește"

  • Centrul de

    Cercetare și Analiză Psihopedagogică

  • Confucius

    "Natura ne aseamănă, educația ne deosebește"

MEMBRII CENTRULUI DE CERCETARE

 

CENTRUL DE CERCETARE ŞI ANALIZĂ PSIHOPEDAGOGICĂ

 


 

Titulari ULBS

Prof. univ. dr. Dușe Carmen Sonia

E-mail: carmen.duse@ulbsibiu.ro

 


 

Prof. univ. dr. habil Mara Daniel

E-mail: daniel.mara@ulbsibiu.ro

 


 

Prof. univ. dr.Mara Elena-Lucia

E-mail: lucia.mara@ulbsibiu.ro

 


 

Conf. Univ. dr. Nicu Adriana

E-mail: adriana.nicu@ulbsibiu.ro

 


 

Conf. Univ. dr. Gruber Gabriela Victoria

E-mail: gabriela.gruber@ulbsibiu.ro

 


 

Conf. Univ. dr. Chișiu Carmen Maria

E-mail: carmenmaria.chisiu@ulbsibiu.ro

 


 

Conf. Univ. dr. Andron Daniela

E-mail: daniela.andron@ulbsibiu.ro

 


 

Conf. Univ. dr. Mihăescu Diana

E-mail: diana.mihaescu@ulbsibiu.ro

 


 

Conf. Univ. dr. Ionescu Alina Geanina

E-mail: alina.ionescu@ulbsibiu.ro

 


 

Lector univ. dr. Andrei Olivia

E-mail: olivia.andrei@ulbsibiu.ro

 


 

Lector univ. dr. Bologa Lia

E-mail: lia.bologa@ulbsibiu.ro

 


 

Lector univ. dr. Kifor Ștefania

E-mail: stefania.kifor@ulbsibiu.ro

 


 

Lector univ. dr. Mag Alina Georgeta

E-mail: alina.mag@ulbsibiu.ro

 


 

Lector univ. dr. Marcu Maria

E-mail: maria.marcu@ulbsibiu.ro

 


 

Lector univ. dr. Popa Maria Cristina

E-mail: mariacristina.popa@ulbsibiu.ro

 


 

Lector univ. dr. Daniela Dumulescu

E-mail: daniela.dumulescu@ulbsibiu.ro


 

Conf. univ. dr. Daniela Maria Cretu

E-mail:daniela.cretu@ulbsibiu.ro

 


 

Lector univ. dr. Diana Biclea

E-mail:diana.biclea@ulbsibiu.ro

 


 

Lector univ. dr. Alina - Maria Moldovan

E-mail:alina.moldovan@ulbsibiu.ro

 


 

Lector univ. dr. Cezarina Ciochină

E-mail:cezarina.ciochina@ulbsibiu.ro

 


 

Asist. univ. drd. Daniela Roşoga-Popa

E-mail:danielacarmen.popa@ulbsibiu.ro

 


 

Colaboratori internaţionali

Olga María Alegre de la Rosa

Spania,UNIVERSIDAD DE LA LAGUNA,FACULTAD DE EDUCACIÓN

E-mail: oalegre@ull.es

 


 

Prof. MASSIMILIANO FIORUCCI

Italia,Roma,via del Castro Pretorio 20

E-mail: massimiliano.fiorucci@uniroma3.it

 


 

PROFESSORE ASSOCIATO Tamara Zappaterra

Ferrara,Università di Ferrara,Via Paradiso 12

E-mail: tamara.zappaterra@unife.it

 


 

dr Wanda Baranowska

Polonia, University of Lodz

E-mail: wanda.baranowska@uni.lodz.pl

 


 

Dra. Mercedes Morey López

University of Balearic Islands, Spain

 


 

Donatella Fantozzi

Università di Pisa, Italy

E-mail: donatella.fantozzi@unipi.it